Hey N-Clubz'er.
Jeg overvejer at sælge et par spil, men mangler lidt en pris på dem. Da jeg ikke selv helt ved så meget om det, vil jeg gerne opsøge jeres hjælp.
Vi starter med Wii. Spillene er alle sammen i rigtigt god stand, uden videre problemer. Æske og Manual, er stadig med. Alle spil er brugt få gange (Dvs. startet op til 5-6 gange højest), men som sagt er æsken god med få utydelige ridser (uundgåelige), og INGEN specielle ridser i dem (dvs. der ikke rigtigt er nogen).
Sæt gerne en pris på alle spil tak.
Spillene til Wii er:
Okami (Nok det bedste af disse spil. Spillet omkring 4-5 gange.)
Monster 4x4 World Circuit med Rat. (Kedeligt spil ifølge mig. Spiller ca. 3 gange)
Need for Speed: Undercover (Heller ikke min genre.. Købt 27. December 2008, og sidst spillet d. 31 December 2008. 2 gange tændt.)
DBZ: Budokai Tenkaichi 3 (Var sjovt i starten, men ikke mere. spillet omkring de 5 gange.)
Harry Potter and the Half-Blood Prince (For kort spil. Gennemført 1 gang, og blev 3 gange tændt.)
Rampage: Total Destruction (Kedeligt smadrespil. PS1 udgaven var sjovere for et par år siden. Spillet 3-4 gange.)
_______________EDIT!________________
Final Fantasy IV er solgt til Navn, og behøver alligevel ikke pris.
Men emnet må IKKE lukkes endnu, da jeg stadig godt kunne bruge nogen priser. Moysen syntes ikke godt om at skulle sælge spillene til Wii, for kun 50,-
Alle N-clubz'er ønskes god vinterferie, med masser Nintendo, og på forhånd tak for hjælpen.
- Moysen
Derpward Sword :] 100 timers underholdning..? Ja, ihvertfald hvis du bliver ved med at hoppe ud over kanten i Skyloft :]

Jeg ber bare om en lille pris på hvert spil. xD Når ja, der kommer måske nogen senere.